Assassin’s Creed 2, UPlay’de parasız oluyor

AC serisinin en başarılı oyunlarından biri olan ve bizleri oyun yerküresinin ikonik karakterlerinden Ezio Auditore da Firenze ile tanıştıran Assassin’s Creed 2’nin parasız olacağı ortaya çıktı. Gelen haberlere nazaran Assassin’s Creed 2, 14 Nisan Salı günü UPlay üzerinden ücretsiz olarak oyunculara verilecek.

Assassin’s Creed 2, UPlay’de ücretsiz oluyor

Bu bahiste Ubisoft tarafından resmi bir açıklama gelmedi fakat sızıntılara bakacak olursak oyun önümüzdeki salı günü parasız olacak. Esasen bildiğiniz üzere Ubisoft, Covid-19 salgını sebebiyle kısa müddetli ve külliyen ücretsiz oyunlar vermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed: Origins oyununu kısa bir müddetliğine parasız yapan Ubisoft, son olarak bu hafta sonu tasdikli olmak üzere The Crew 2’yi de ücretsiz yapmıştı. 

Bu sızıntının kaynağı ise daha evvel emsal haberleri de veren Danial Ahmad isimli Twitter kullanıcısı oldu. Üstelik oyunun Origins ve The Crew 2 üzere kısa periyodik olmayacağı, aldığınız taktirde kütüphanenize kalıcı olarak ekleneceği de belirtilmiş. Parasız sürecinin 14 – 21 Nisan olarak gözüktüğü bu haberde başkaca serinin devam oyunlarının indirime gireceği de gözüküyor. Resmi duyuru için ise gözler şimdiden Ubisoft firmasına çevrilmiş durumda. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir