The Crew 2, kısa bir müddetliğine parasız oldu

Devasa oyun sahası ile dikkat çeken The Crew 2‘nin kısa bir mühlet için ücretsiz olduğu açıklandı. Ubisoft son günlerde Covid-19, yani Koronavirüs Salgını sebebiyle birtakım kıymetli oyunlarını periyot dönem ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Hakikaten geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed: Origins bir müddetliğine ücretsiz olmuştu. Artık ise sırada The Crew 2’nin olduğu açıklandı.

The Crew 2, kısa bir müddetliğine ücretsiz oldu

Yapılan açıklamaya nazaran The Crew 2, Uplay platformunda 13 Nisan tarihine kadar ücretsiz oldu. Oyunun PC sürümünü an itibari ile UPlay üzerinden indirebilir ve Pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Mühleti dolduğunda ise oyun tekrar fiyatlı hale gelmiş olacak. Yani internet suratınızın en azından devir kaybetmemek için güzel olması gerekiyor da diyebiliriz.

Yarış arabaları dışında su ve hava taşıtlarını da kullanabildiğimiz The Crew 2, başta da belirttiğim üzere özelliklde devasa harita sistemi ile dikkat çekiyor. Amerika’yı baştan başa dolaşabildiğiniz oyunda multiplayer özellikleri de ön planda yan alıyor. Oyunu buraya tıklayarak ya da UPlay hesabınız üzerinden indirebilirsiniz.

The Crew 2 hakkında

Efsanevi mekanlarda sonları çetinle, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York’un art sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon’un her metresini keşfet! Düşlerini süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle tekrar tasarlanmış Amerika’da sefalı ve kuvvetli deneyimlerin sonu yok!

The Crew 2’de favori aracının direksiyonuna geçip açık bir yerküreyi keşfediyorsun. Fast Fav özelliği sayesinde, tek bir tuşa basarak bir araçtan gayrısına geç ve bu muazzam ve kesintisiz açık yerkürenin sunduğu bütün potansiyeli deneyimle. Hayallerinin otomobiline bin ve Los Angeles sokaklarında dolaş, oradan çevik akrobasi uçağının kokpitine geçerek gökdelenlerin üzerine yüksel ve Hollywood’un mükemmel manzadasına yukarıdan bak, sahile ulaşıp Pasifiğin sularına indikten sonra korkunç bir sürat motoruna geçiş yap. Parti ve heyecan olasılıkları sınırsız!

Memleketin dört yanındaki farklı motor sporları öbeklerine katıl: Sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve muaf stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara karşılık ver, kendi zatî şeklini oluştur ve geliştir, hayallerinin araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları yerküresine damganı vur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir