Call of Duty: Mobile İçin 1.0.12 Güncellemesi Yayınlandı

     Activision’ın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü ve kısa bir mühlet içerisinde popülaritesini süratli bir biçimde arttıran Call of Duty: Mobile, yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan oyun, Call of Duty deneyimini başarılı bir biçimde mobile platformlarda sunuyor.

     Activision tarafından yayınlanan 1.0.12 güncellemesinde en dikkat çeken yenilik ise oyuna epeyce sevilen Rust haritasının eklenmesi oldu. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde oyuna, Call of Duty: Asrî Warfare oyuncularının epeyce sevdiği Rust haritasının Call of Duty: Mobile’a geleceği açıklanmıştı. Bunun yanı sıra Saloon isimli yeni bir harita daha oyuna eklendi.  Kill Confirmed ve Capture The Flag ismindeki modlarda oyuna eklenen öteki yenilikler oldu.

      Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Activision ve Sony Mobile’in işbirliğiyle büyük bir Call of Duty: Mobile turnuvası yapılacağı açıklanmıştı. 30 Nisan 2020 tarihinde başlayacak olan turnuvada muvaffakiyet elde eden oyunculara 1 milyon dolar armağan dağıtılacak.

    1.0.12 güncellemesiyle birlikte birçok yeniliğe kavuşan Call of Duty: Mobile, gün geçtikçe oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bakalım önümüzdeki aylarda Activison cephesinden daha ne üzere yenilikler göreceğiz.

Call of Duty: Mobile Rust Haritasının Tanıtım Medyası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir