Ubisoft, Assassin’s Creed: Valhalla’nın Resmi Fragmanını Yayınladı

     Ubisoft, geçtiğimiz günlerde yaptığı Twitch yayının akabinde Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Assassin’s Creed: Valhalla’yı oyunseverlere duyurmuştu. Vikinglerin periyodunda geçecek olan oyunun resmi fragmanının bugün yayınlacağı açıklanmıştı.

      Ubisoft tarafından belirtilen tarih geldi ve merakla beklenen Assassin’s Creed: Valhalla’nın resmi fragmanı oyunseverlerin beğenisine sunuldu. 2020 yılının Ekim yahut Kasım aylarında piyasaya sürülmesi beklenen oyun birinci aşamada Epic Games Store ve UPLAY üzerinden satışa çıkartılacak.

Assassin’s Creed: Valhalla’nın Resmi Fragmanı:

     Oyunun en dikkat çeken detaylarından birisi ise Viking Çağı’nda geçecek olması. Oyuncular, Kadimlerin Sistemi ve Saklı olanların nasıl Suikast Kardeşliği yaptığı ve Tapınak Şövalyeleri Tertibi durumuna geldiğini görecek. Eivor isimli bir Vikin savaşçısının hikayesine ortak olacak olan oyuncular, İngiltere’de mahal alan krallıkta nefes kesen savaşlara katılacaklar.

       Ayrıca oyuncular, diledikleri üzere bayan yahut erkek Eivor’u seçebilecekler ve bu karakter üzerinde çeşitli kişiselleştirmeler yapabilecekler. Oyunda bulunan savaş kararları, siyasi ittifaklar ve diyalog tercihleri ise oyuncuların kararına sunulacak ve sonrasında oyunun hikayesinin gidişatı değişebilecek. 

     Gün içerisinde Ubisoft tarafından yayınlanan resmi görselde, iki farklı sahnenin tam ortasında duran ve elinde katılığıyla parıldayan bir balta bulunuyor. Baltanın üzerinde ise oyunda bulunan Suikastçılar Kardeşliği’nin sembolü bulunuyor. Oyunla ilgili yeni gelişmeler hayli sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir