WWE 2K Battlegrounds İçin Birinci Fragman Yayınlandı

     Oyun yerküresinin en başarılı şirketlerinden birisi olan 2K Games, oyuncuları heyecanlandıran bir açıklama yaptı. 2K Games yaptığı açıklamada, WWE oyunuyla ilgili gelecek planlarını bildirdi. Arcade stili aksiyon oyunu olacak olan WWE Battlegrounds, için birde fragman yayınlandı.

     Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta 2K Games tarafından yapılan açıklamada 2020 yılında yeni bir WWE oyununun tanıtılmayacağını bildirmişti. Şirket geçtiğimiz gün yaptığı duyuruda, arcade biçiminde olacak yeni oyunları WWE 2K Battlegrounds için birinci fragmanı yayınladı. Birinci fragmanın yayınlanmasının derhal akabinde binlerce WWE hayranı, oyunu grafik ve stil açısından epeyce eleştirdi.

      World War Z ve NBA 2K Playgrounds’un geliştiriciliğini yapan Saber Interactive tarafından geliştirilecek olan WWE 2K Battlegrounds, birinci fragmanının yayınlanmasının arından tenkitlere maruz kaldı. Kısa bir vade içerisinde 100 bin izlenmeye ulaşan fragman, oyuncular tarafından büyük reaksiyon topladı.

      

     Şu vakte kadar WWE’de sevilen güreşçilerin bulunacağı oyun, 2K Games’in yaptığı açıklamaya nazaran bir güreş oyunundan fazla bir arcade oyunu olacak. 

      Fragmanın yayınlanmasının çabucak akabinde oyuncular tarafından eleştirilen şirket ise, oyuncuların önünde daha düzgün ve daha sevilecek bir oyun ile çıkmak için devir istedi. Oyun her ne kadar biraz daha gecikecek üzere dursa da bu yılın sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir